Λίστα επιτυχόντων 2018-2019

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή

Αλεπάκη Έφη

Στρατιωτικών Σχολών Σ.Σ.Α.Σ Νομική
Μοσχολιού Ροδόπη Πυροσβεστικής Ανθυποπυραγών
Σαράφης Χρήστος  Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Κατερίνα Μανώλη Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Ξανθιάκου Αναστασία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ.Α Τεχνολογικής Υποστήριξης
Δούμπαλα Δήμητρα Στρατιωτικών Σχολών Ευελπίδων Όπλα
Μητάκης Κωνσταντίνος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Δελλόπουλος Στέλιος Λιμενικού Σχολή Λιμενοφυλάκων
Δούμπαλας Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ Όπλα
Σιδηροπούλου Θένια Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ Όπλα
Στάμου Αναστασία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ Όπλα
Τριανταφύλλου Νικάνωρας Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Παπαρούνα Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Φωτιάδου Σοφία Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Δημητριάδης Άγγελος Λιμενικού Σώματος Σχολή Λιμενοφυλάκων
Βάγιας Σωκράτης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Σπυρίδης Μιχάλης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Ταταρίδης Γιώργος Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Καζινέρης Γιάννης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Δαλκίδου Κάλη Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Τιτοπούλου Στεφανία Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Αλεπάκη Νίκη Στρατιωτικών Σχολών Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης
Χαριστός Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Ιατρική Αλέξανδρούπολης
Λιόλιου Ελεάννα Στρατιωτικών Σχολών Ιατρική Αλέξανδρούπολης
Σαϊτιώτη Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Νομική Θεσσαλονίκης
Τσένοβα Ραντόια Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Παρακευοπούλου Άννα Στρατιωτικών Σχολών Μαθηματικό
Μπίσμπα Ανδριάννα Στρατιωτικών Σχολών Ειδικης Αγωγής
Φωτιάδου Σοφία Στρατιωτικών Σχολών Τοπογράφων
Κοτανίδου Γαλήνη Αστυνομίας Ειδικής Αγωγής Θεσσαλονίκη
Δημητριάδης Άγγελος Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Εμμανουηλίδης Στέλιος Στρατιωτικών Σχολών Μαθηματικό
Τριανταφυλλίδης Παύλος Στρατιωτικών Σχολών Φιλοσοφική
Αγγελάκαρου Ειρήνη ΣΤρατιωτικών Σχολών Φιλολογία
Παπαχρίστου Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Τοπογράφων
Κουπίδης Άλκης Στρατιωτικών Σχολών Γεωλογίας
Βασιλείου Ελευθέριος Στρατιωτικών Σχολών Εμποροπλοιάρχων
Πεΐδης Φίλιππος Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Παραγωγής
Βέρρου Αντωνία Στρατιωτικών Σχολών Βιοιατρικών Σπουδών
Κωτίδης Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικός Σχεδίασης Προϊόντων
Λουκάς Γιάννης Στρατιωτικών Σχολων  
Μαμάκη Κυριακή Στρατιωτικών Σχολών  
Καλησπεράτος Αργύρης Στρατιωτικών Σχολών  
Ζαβουδάκη Κωνσταντίνα Αστυνομίας  
Μιχελάκη Κωνσταντίνα Στρατιωτικών Σχολών  
Μυρωνίδου Ελευθερία Στρατιωτικών Σχολών Φυσικό Καβάλας