Λίστα Επιτυχόντων 2017-2018

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή

Παλάσκα Σμαρώ

Στρατιωτικών Σχολών

ΣΣΑΣ Ιατρικό

Παπαδοπούλου Άννα Μαρία

Αστυνομίας

Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

Βλάχος Αλέξανδρος

Στρατιωτικών Σχολών

Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

Χατζησταμάτη Σοφία

Στρατιωτικών Σχολών

ΣΣΑΣ Οικονομικό

Παπαδόπουλος Θέμης

Αστυνομίας

Αστυφυλάκων

Γεωργίου Ξένια

Στρατιωτικών Σχολών

Σχολή Αξιωματικών Νοσηλείας ΣΑΝ

Κουρέτα Ιωάννα

Στρατιωτικών Σχολών

ΣΣΑΣ Οικονομικό

Δημήτογλου Αθηνά

Πυροσβεστικής

Πυροσβεστων

Ζαβουδάκη Κωνσταντινα

Αστυνομίας

Αστυφυλάκων

Φουντούκης Γιάννης

Αστυνομίας

Αστυφυλακων

Παπαδόπουλος Σάββας

Στρατιωτικών Σχολών

ΣΜΥΑ Κατεύθυνση Διοικητικής Και Εφοδιαστικής Υποστήριξης

Μανωλή Κατερίνα

Στρατιωτικών Σχολών

ΣΜΥΑ Κατεύθυνση Διοικητικής Και Εφοδιαστικής Υποστήριξης

Τάκου Νίκος

Στρατιωτικών Σχολών

Ευελπίδων Όπλα ΣΣΕ

Παπανικολάου Ελένη

Αστυνομίας

Αστυφυλακων

Περπερή Μαίρη

Στρατιωτικών Σχολών

ΣΜΥ Όπλα

Μπουλιόπουλος Σταύρος

Στρατιωτικών Σχολών

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΑΠΘ

Ευσταθιάδης Γιάννης

Στρατιωτικών Σχολών

Ιατρική Λάρισα

Τοπουρτή Χρυσάνθη

Στρατιωτικών Σχολών

Νοσηλευτική Αθηνών

Ουζούνη Μάγδα

Στρατιωτικών Σχολών

Ψυχολογία ΑΠΘ

Σιδηροπούλου Θένια

Στρατιωτικών Σχολών

Παιδαγωγικό ΑΠΘ

Μπλάγα Ελένη

Στρατιωτικών Σχολών

Ψυχολογία ΑΠΘ

Χατούδης Άγγελος

Στρατιωτικών Σχολών

Διοίκησης επιχειρήσεων-Διοίκηση τουριστικών επιχειρήσεων και επιχειρήσεων φιλοξενίας

Μπαλτά Κατερίνα

Στρατιωτικών Σχολών

Ασφαλιστική και στατιστική επιστημη 

Σουσλόγλου Αντώνης

Στρατιωτικών Σχολών

Οικονομικό Μακεδονία

Καλησπεράτος Αργύρης

Στρατιωτικών Σχολών

τοπογραγων

Κουρεξίδης Δημήτρης

Στρατιωτικών Σχολών

Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης

Παπαδόπουλος Βλαδίμηρος

Στρατιωτικών Σχολών

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΙΝΔΟ

Νάτσιου Ειρήνη

Αστυνομίας

 

Παπαρούνα Μαρία

Στρατιωτικών Σχολών

 

Σαμαράς Παύλος

Στρατιωτικών Σχολών

Τεχνολόγων Γεωπόνων

Μανιώτης Σεραφείμ

Τεφαα

Τεφαα Σερρών

Βασιλειάδης Θεόφιλος

Τεφαα

Τεφαα Σερρών

Σύλλα Κική

Τεφαα

Τεφαα Σερρών

Δεληγιαννάκης Δημήτρης

Τεφαα

Τεφαα Τρικάλων

Λαζαρίδης Δημήτρης

Τεφαα

Τεφαα Κομοτηνής

Σιμιτσής Κίμωνας

Τεφαα

Τεφαα Κομοτηνής

Μπολδόγλου Νικηφόρος

Τεφαα

Τεφαα Σερρών

Τσιουμπλιέκης Κωνσταντίνος

Τεφαα

Τεφαα Κομοτηνής

Νάκος Στέργιος

Τεφαα

Τεφαα Σερρων