Λίστα Επιτυχόντων 2016-2017

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή

Τσιτούρης Φώτης

 

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

ΣΜΥΑ - Κατεύθυνση Τεχνολογικής Υποστήριξης

Καγιάννη Γεωργία

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

ΣΣΑΣ Κτηνιατρικό

Μάτσκου Νίκη

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

ΣΑΝ

Βασιλειάδου Αλεξάνδρα

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Στρατολογικό ΣΣΑΣ

Βιολιτζής Στέφανος

Αστυνομίας

Αστυφυλάκων

Γκουβεντάρη Εύη

Αστυνομίας

Αστυφυλάκων

Παπαδοπούλου Ελένη

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

ΣΜΥΑ- Κατεύθυνση Διοικητικής Και ΕφοδιαστικήςΥποστήριξης

Μακρή Κέλυ

Πυροσβεστικής

Πυροσβεστών

Σαμαράς Άγγελος

Αστυνομίας

Αστυφυλάκων

Μητσάνη Άννα

Αστυνομίας

Αστυφυλάκων

Μέγας Θανάσης

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Ευελπίδων Όπλα

Αλεξανδρή Μαριαλένα

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Ευελπίδων

Ευθυμιάδης Μιχάλης

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Ευελπίδων

Τσιοσκουνίδου Ανατολή

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

ΣΜΥΑ - Κατεύθυνση Τεχνολογικής Υποστήριξης

Δούμπαλα Δήμητρα

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

ΣΜΥ Όπλα

Μάτσκου Νίκη

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

ΣΑΝ

Δημήτογλου Αθηνα

Αστυνομίας

 

Τσίντσαρ Νικολέτα

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Φυσικό Θεσσαλονίκης

Σιδηροπουλου Θένια

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης

Γιοβανούδη Ελένη

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Ηλέλτρολόγων Μηχανικών Βόλος

Πεχλιβανίδου Μαρία

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Φιλολογίας Θεσσαλονίκης

Ζαβουδάκη Κωνσταντίνα

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

 

Κατσούκης Μπάμπης

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Εφαρμοσμένης Πληροφορίκης Θεσααλονίκη

Πανώρα Κατερίνα

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Γεωλογία Θεσσαλονίκης

Μπολδόγλου Νικηφόρος

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Κοζανη

Μπασιούκας Γιώργος

Αστυνομίας

 

Πασχαλίδης Ακύλας

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Παιδαγωγικό Φλώρινα

Μακρή Σοφία

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Θεολογία Θεσσαλονίκης

Πεκρίδης Αριστοτέλης

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Γεωλογια Θεσσαλονίκης

Δεληγιαννακης Δημήτρης

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Πληροφοριακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστοριά

Ασαρίδης Παναγιώτης

Όπλων και Σωμάτων Στρατού και Τεφαα

Πουθενά

Παπαρούνα Μαρία

Όπλων και Σωμάτων Στρατού, Τεφαα

Αρχιτεκτονική Τοπίου Δράμα

Θεοδωρίδης Δημήτρης

Όπλων και Σωμάτων Στρατού , Τεφαα

Μηχανικών Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου

Σταματης Κρότκας

Αστυνομίας

 

Παππα Δήμητρα

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

-

Χνιτίδου Δήμητρα

Όπλων και Σωμάτων Στρατού

Μαθηματικό και Χρηματοοικονομικο Σάμο

Τσακίρης Δημήτρης

Τεφαα

Τεφαα Θεσσαλονίκης

Καλτσίδης Νίκος

Τεφαα

Τεφαα Θεσσαλονίκης

Ζώτο Παντελής

Τεφαα

Τεφαα Θεσσαλονίκης

Μαλιόγλου Ειρήνη

Τεφαα

Τεφαα Θεσσαλονίκης

Μωρέτη Δέσποινα

Τεφαα

Τεφαα Θεσσαλονίκης

Στεφάκη Βούλα

Τεφαα

Τεφαα Σερρών

Παπουτσής Δημήτρης

Τεφαα

Τεφαα Σερρών

Κέλογλου Ραφαήλ

Τεφαα

Τεφαα Κομοτηνής

Μπουγιουκλής Γιάννης

Τεφαα

Τεφαα Σερρών

Τσερτσελής Αντρέας

Τεφαα

Τεφαα Κομοτηνής

Ζιάρας Γιώργος

Τεφαα

Τεφαα Κομοτηνής

Τσερτσελής Αντρέας

Τεφαα

Τεφαα Κομοτηνής