Λίστα Επιτυχόντων 2013-2014

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΑΛΕΞΑΚΗ ΒΑΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΑΡΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΒΑΓΚΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΒΕΡΕΣΕΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 7ος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΓΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 7η ΣΥΔ
ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΩΝΙΑΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΔΑΓΚΛΗ ΚΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΖΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ
ΘΕΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΕΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΚΙΟΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
ΛΑΓΟΥΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΥΔ ( 10% )
ΛΙΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΜΑΔΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΑΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
ΜΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 6η ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗ ΠΩΛΙΝΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 9η ΣΥΔ
ΜΠΑΔΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑ
ΜΠΑΛΑΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΛΙΑΝΑ  ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΝΤΕΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΤΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 3η ΣΑΝ
ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΡΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΤΖΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΟΠΑΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΦΟΡΟΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΙΔΟΥ ΤΡΙΓΩΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΣΑΚΑΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΖΑΒΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΡΒΑΛΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ