Λίστα Επιτυχόντων 2012-2013

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ 19.345 (10%)
ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗ ΚΟΡΙΝΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΣΑΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ    18.987
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ
ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΧΑΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΣΙΣΚΟΣ ΖΩΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΕΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΕΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΒΕΡΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΡΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΚΙΟΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
ΛΙΧΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΗΤΣΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΓΓΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
ΚΩΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΛΑΔΑ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΠΑΤΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΠΕΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΤΣΙΝΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΤΣΙΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΦΟΡΟΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΡΩΜΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΣΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑ
ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥΝ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΜΟΣΧΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΙΤΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΜΠΑΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
ΝΕΡΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΠΑΝΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΥ ΞΕΝΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΤΣΙΑΚΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ