Λίστα επιτυχόντων 2019-2020

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή

Παπαϊωάννου Γεωργία

Αστυνομίας 2η Αξιωματικών Αστυνομίας με το 10%
Γεροθανάση Ιωάννα  Πυροσβεστικής 1η Πυροσβεστών
Κόλλια Χριστίνα  Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Δούμπαλας Γιώργος Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Δούμπαλας Ζαχαρίας Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Ζαβουδάκη Κωσταντίνα Αστυνομίας Αξιωματικών Αστυνομίας
Θωμά Χριστίνα Στρατιωτικών Σχολών Ευελπίδων Σώματα
Τάκου Νίκος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Καρμίρης Βασίλης Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Κυριακίδης Κώστας Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Βαγιάτης Γιώργος Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Πίππου Ελένη Αστυνομίας Αστυφυλάκων
Μπαλάσκας Δημήτρης Πυροσβεστικής Πυροσβεστών
Γάιρου Αγαθή Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Τάντσες Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Σ.Μ.Υ. Όπλα
Χατζηαράπη Μαρία Λιμενικού Σώματος Σχολή Λιμενοφυλάκων
Λιάμπας Χάρης Λιμενικού Σώματος Σχολή Λιμενοφυλάκων (Ειδικές Δυνάμεις)
Χάιδας Δημήτρης Λιμενικού Σώματος Σχολή Λιμενοφυλάκων
Παπαγιάννη Χρύσα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Μπανιτσιώτης Θεόδωρος Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης
Χριστοπούλου Ελένη Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Μακρίδου Στέλλα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Ζώτος Σωκράτης Τ.Ε.Φ.Α.Α.  Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών
Κωτινούδη Ελβίρα Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Μαυρομιχάλης Αντώνης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Σεντσίκης Κώστας Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Αττίκης Δημήτρης Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής
Αγγελάκαρου Ειρήνη Στρατιωτικών Σχολών Ειδική Αγωγή 
Αναγνωστοπούλου Θεοδώρα Στρατιωτικών Σχολών Νομική Θεσσαλονίκης
Μαλιούφα Ανδρονίκη  Στρατιωτικών Σχολών Χημικών Μηχανικών
Ρογκότη Κατερίνα Στρατιωτικών Σχολών Φυσικό Θεσσαλονίκης
Στυλιανίδου Ιωάννα Στρατιωτικών Σχολών Γεωπονικό
Τσιμπουκτσόγλου Μαρία Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης
Χατζηπασχάλη Έλενα Στρατιωτικών Σχολών Εργοθεραπείας
Σίσκου Ηλιάνα Στρατιωτικών Σχολών Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης
Γκόγκος Δημήτρης  Στρατιωτικών Σχολών Πολιτικών Μηχανικών 
Κατσούκας Γιώργος Στρατιωτικών Σχολών Πολυτεχνείο Ξάνθης
Ορφανίδης Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κοζάνης
Χύτας Ιωάννης Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό
Δασούλα Θεοφανία Στρατιωτικών Σχολών  
Κακάνης Βασίλης Στρατιωτικών Σχολών  
Σιώζος Κώστας Στρατιωτικών Σχολών Μηχανικός Διοίκησης Και Παραγωγής
Μαυρουδόγλου Τάσος Στρατιωτικών Σχολών Τοπογραφικό Σέρρες
Κωτίδης Δημήτρης Στρατιωτικών Σχολών  
Καϊμακάμη Μάρθα Στρατιωτικών Σχολων  
Βουδούρης Γρηγόρης Στρατιωτικών Σχολών  
Δαρίβας Νίκος Λιμενικού Σώματος  
Θυμιόπουλος Θανάσης Στρατιωτικών Σχολών  
Παναγιωτίδης Παναγιώτης Στρατιωτικών Σχολών  
Μυρωνίδης Μιχάλης Στρατιωτικών Σχολών Οικονομικό Θεσσαλονίκης
Χαρακόπουλος Τάσος Στρατιωτικών Σχολών Πληροφορικής Καστοριά
Χαρμάνας Βασίλης Στρατιωτικών Σχολών  
Μακρή Σοφία Αστυνομίας