Επιτυχόντες 2013-2014
Print

 

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΑΛΕΞΑΚΗ ΒΑΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΑΡΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΒΑΓΚΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΒΕΡΕΣΕΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 7ος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΓΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 7η ΣΥΔ
ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΩΝΙΑΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΔΑΓΚΛΗ ΚΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΖΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ
ΘΕΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΕΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΚΙΟΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
ΛΑΓΟΥΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΥΔ ( 10% )
ΛΙΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΜΑΔΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΑΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΑ
ΜΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 6η ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗ ΠΩΛΙΝΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 9η ΣΥΔ
ΜΠΑΔΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑ
ΜΠΑΛΑΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΛΙΑΝΑ  ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΝΤΕΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΗΣΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΤΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 3η ΣΑΝ
ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΦΑΑ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΡΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΤΖΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΟΠΑΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΦΛΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΦΟΡΟΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΙΔΟΥ ΤΡΙΓΩΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΣΑΚΑΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΖΑΒΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΡΒΑΛΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



Επιτυχόντες 2012-2013
Print

 

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ 19.345 (10%)
ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗ ΚΟΡΙΝΑ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ 1η ΣΣΑΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ    18.987
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ
ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΧΑΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΣΙΣΚΟΣ ΖΩΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΕΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΕΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΒΕΡΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΡΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΚΙΟΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
ΛΙΧΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΗΤΣΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΓΓΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
ΚΩΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΛΑΔΑ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΠΑΤΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΠΕΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΤΣΙΝΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΤΣΙΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΦΟΡΟΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΡΩΜΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΣΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑ
ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥΝ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΜΟΣΧΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΙΤΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΜΠΑΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΠΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
ΝΕΡΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΠΑΝΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΥ ΞΕΝΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ
ΤΣΙΑΚΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α. Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



Επιτυχόντες 2011-2012
Print

Ονοματεπώνυμο Πέρασε τα όρια
των Αγωνισμάτων
Πέτυχε στη Σχολή
ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΜΠΑΤΑΚΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΤΖΑΒΕΛΑ ΑΝΘΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ
ΚΑΝΑΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΣΩΜΑΤΑ
ΒΕΛΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΤΥΑ
ΓΚΙΚΑ ΧΑΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΔΗΜΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΚΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΟΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΑΓΓΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΔΙΓΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΚΟΠΕΛΙΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΑΡΕΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟ
ΚΑΡΑΚΕΒΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΟΥΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΓΚΟΥΖΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΔΕΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΑΝΔΡΟΝΗΣ ΧΑΡΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥ ΟΠΛΑ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΣΜΥΝ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟ
ΤΑΤΑΤΖΙΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΕΙΔΙΚΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟ
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΜΑΝΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
ΜΠΟΥΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ Τ.Ε.Φ.Α.Α.
ΠΑΠΑΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ   
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΖΗΣΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΚΗΣ ΟΠΛΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗ & ΚΟΙΝ. ΘΕΟΛΟΓΙΑ
ΡΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΤΕΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ
ΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ



...επιστροφή
First Previous  Εμφάνισε 1 από 2 σελίδες   Next Last